مشاوره تخصصی پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی برق

از دیگر خدمات ما، ارائه ی پروپوزال و پایان نامه مهندسی برق می باشد.

به طور کلی در گرایش های زیر به ارائه ی خدمات می پردازیم:
•    پایان نامه مهندسی برق-الکترونیک
•    پایان نامه مهندسی برق-قدرت
•    پایان نامه مهندسی برق-کنترل
•    پایان نامه مهندسی برق-مخابرات
به اختصار در خصوص هریک از گرایش های برق توضیحاتی در ادامه گفته خواهد شد.
•    پایان نامه برق-الکترونیک
رشته الکترونیک شاخه ای از مهندسی برق می باشد که به بررسی حرکت الکترون ها در خلاء در مواد رسانا و یا نیمه رسانا و کاربردهای آنان می‌پردازد. با توجه به این مفهوم ،مهندس برق الکترونیک در زمینه ساخت قطعه های الکترونیکی و کاربرد آن در مدارها، فعالیت می‌کند. به بیان دیگر، زمینه فعالیت مهندسی برق الکترونیک را می‌توان به دو شاخه اصلی “ساخت قطعه ها و کاربرد قطعات” و “طراحی های مدار الکتریکی” تقسیم کرد. از جمله درس های این گرایش از برق می توان به، روش پالس، الکترونیک ، میکروپروسسور، معماری کامپیوتر، فیزیک مدرن و فیزیک الکترونیک اشاره نمود.
•    پایان نامه برق-قدرت
مهندسی برق قدرت (Power engineering) یکی از زیر شاخه های مهم مهندسی برق است که با سیستم های قدرت به ویژه انتقال, تولید, توزیع توان الکتریکی, تبدیل انرژی الکتریکی به شکل های دیگر انرژی و تجهیزات سروکار دارد. این رشته همچنین شامل راه اندازی و تعمیر و نگهداری سیستم های حرارتی برودتی و تجهیزات تولید توان الکتریکی مانند ژنراتورها و دیگر تجهیزات الکتریکی مورد استفاده در صنایع و یا ساختمان ها بزرگ نیز می شود. شناسایی منابع انرژی الکتریکی نیز از زیر شاخه های این گرایش می باشد.
•    پایان نامه برق-کنترل
تعریف کلی که از برق کنترل را داریم می توانیم اینطور بگوییم که هدف این علم، کنترل متغیرهای اساسی سیستم بر مبنای برخی ملاک های مطلوب می باشد. این ملاک ها می تواند شامل زمان، مصرف سوخت،سرعت و … باشد. کنترل، در پیشرفت علوم دیگر نقش مهمی را دارد. به طور کلی می‌توان گفت مهندسی کنترل حلقه اتصال بین مهندسی برق و رشته های دیگرفنی می باشد. علاوه بر نقش مهمی که در فضاپیماها و هدایت موشک‌ها و هواپیماها، به صورت بخش اصلی و مهمی از فرآیندهای صنعتی و تولیدی نیز درآمده است. به کمک این شاخه از مهندسی برق می‌توان به عملکرد بهینه سیستم‌های پویا، بهبود کیفیت و ارزان‌تر شدن محصولات تولیدی، گسترش میزان تولید، ماشینی کردن بسیاری از عملیات تکراری و خسته‌کننده دستی و نظایر آن دست پیدا کرد. هدف سیستم کنترل ،کنترل خروجی‌ها به روش معین به کمک ورودی‌ها از طریق اجزای سیستم کنترل است که می‌تواند شامل اجزای الکتریکی، مکانیکی و شیمیایی به تناسب نوع سیستم کنترل باشد.
•    پایان نامه برق-مخابرات
هدف از گرایش مخابرات ارسال و انتقال اطلاعات از جایی به جای دیگر است که این اطلاعات می‌تواند صدا، عکس یا داده‌های کامپیوتری باشد.مخابرات، گرایشی از مهندسی برق است که در حوزه ارسال و دریافت اطلاعات از روش‌های موجی و مخابراتی فعالیت های خود را کامل می کند. گرایش مخابرات با ارائه نظریه‌ها و مبانی لازم جهت ایجاد ارتباط بین دو یا چند کاربر، انجام عملی فرایندها را به طور بهینه ممکن می‌سازد. گرایش مخابرات از دو بحث عمده یعنی سیستم ومیدان و تشکیل شده است. در بحث میدان، مهندس ها با مفاهیم میدان‌ مغناطیسی، امواج، ماکروویو، آنتن و … آشنا می‌شوند تا بتوانند بهترین وسیله را برای انتقال موجی از نقطه‌ای به نقطه دیگر پیدا کنند. در بحث سیستم، نیز مهندس ها با طراحی فلیترهای مختلف که می‌توانند موج های مزاحم شامل صدا یا پارازیت را از امواج اصلی تشخیص و آنها را از بین ببرند و تنها امواج اصلی را از آنتن دریافت کنند به فعالیت می‌پردازند.
به طور کلی برای سفارش هر یک از پایان نامه های مهندسی برق در گرایش های فوق، می توانید روند زیر را در پی بگیرید:
1.    تکمیل فرم سفارش کنار همین صفحه
2.    آپلود فایل های مرتبط(از قبیل پروپوزال، مقاله بیس و توضیحات مبسوط در خصوص کار)
3.    ارسال فرم سفارش برای موسسه
4.    تماس با موسسه و پیگیری کار

خواندن 705 دفعه

ساعت کاری موسسه

شنبه تا چهارشنبه: از 10 صبح تا 6 عصر
(از ساعت 13:30 تا 14:15 ساعت استراحت می باشد)
پنج شنبه : از 10 صبح تا 3 بعدازظهر

ثبت نام خبرنامه

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ می باشد. | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.